Лікар-уролог Георгій Теслюк, який прилучився до Першого добровольчого мобільного госпіталя ім. Миколи Пироговапід час шостої і сьомої ротації в травні 2015-го, помер 14 серпня від онкологічного захворювання. Про це повідомив в фейсбуці засновник ПДМГ Євген Найштетік.
Ми використовуємо кукі:
Ми використовуємо файли cookie для покращення користувацького досвіду. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.

