Я, Приєднуючись до лав Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова, присягаюсь Українському народові усіма доступними силами та засобами боронити Україну, нищити її ворогів, плекати власну гідність, поважати та підтримувати своїх посестер та побратимів, пам'ятати гасло славних холодноярців «Воля України або смерть» і ніколи не зганьбити високого звання українського добровольця.
Присягаюсь ніколи не зрадити Український народ, своїх посестер та побратимів.
Пацієнтів отримали медичну допомогу від медиків-добровольців ПДМШ
Медиків-добровольців надавали медичну допомогу в лавах ПДМШ в районах бойових дій
Локацій, в яких працювали медики-добровольці за час існування ПДМШ
Років на війні
ПДМШ ім. Миколи Пирогова є найбільшим неурядовим проєктом із залучення цивільних медиків до надання медичної допомоги в районах бойових дій на території України. Ми почали рятувати поранених та хворих у прифронтових містах і селах Донбасу в 2014 році і відтоді невпинно працюємо там, де потрібна наша допомога.
Ми переконані, що наш досвід сполучення ентузіазму і гнучкості добровольчого руху з системністю та стратегічністю державних підходів перетворює ПДМШ ім. Миколи Пирогова на унікальний проєкт, який закладає підвалини майбутньої доступної та високоефективної мобільної медицини в Україні. Ми віримо, що ПДМШ є паростком нової України, за яку не буде соромно перед усіма тими, хто заплатив за її незалежність та краще майбутнє найвищу ціну – поклав власне життя.
З перших днів нинішнього повномасштабного російського вторгнення ПДМШ ім. Миколи Пирогова розгорнувся в Києві та інших містах України та залучає своїх медиків і ресурси для боротьби з окупантами та лікування поранених українських захисників та цивільного населення. Наразі стабілізаційні пункти та медичні бригади та ПДМШ ім. Миколи Пирогова розгорнуті і працюють в Донецької області. За десять років на фронті ПДМШ перетворився з когорти відчайдухів на одну з легенд російсько-української війни.
Допис Геннадія Друзенка, з якого все почалося.
Кільканадцять медиків збираються допомогти Майдану.
Перша ротація ПДМШ вирушила на фронт
Робота ПДМШ під час Дебальцевської операції.
Підписання меморандуму між ПДМШ, МОЗ, Міноборони та Генштаб ЗСУ
Розгортання в Києві за повномасштабного вторгнення.
Відкриття баз на Сході України: Бахмут, Словʼянськ.
2 тисячі пацієнтів щомісяця – майже 20 тисяч за ці місяці.
Від думок про закриття ПДМШ до відновлення активної роботи.
Заповніть анкету добровольця на нашому сайті: pdmsh.ua/apply
Надалі, з огляду на поточні потреби, з вами зв‘яжеться менеджер з персоналу ПДМШ та надасть подальші інструкції. Ви також можете слідкувати на нашими соц. мережами, в яких ми оголошуємо про потреби на наступну ротацію.
Процедура відрядження медпрацівників з медзакладів до ПДМШ регулюється наказом МОЗУ #814. Якщо ми підтвердили вас на участь в ротації, ми надішлемо на ваше керівництво відповідний лист, який буде сприяти вашому відрядженню. На роботі ви маєте проінформувати свого керівника про ваше бажання долучитись до ПДМШ і написати відповідну заяву. Надалі ваш відділ кадрів сформує на вас наказ на відрядження. Отже, за вами має зберігається робоче місце та ваша заробітня плата. Рішення про надання вам відрядження приймає ваш керівник.
Добровольці ПДМШ працюють виключно на добровольчих засадах, без заробітньої плати та інших видів матеріальної винагороди. Проте, добровольці ПДМШ отримують повне забезпечення харчування, проживання, отримують амуніцію на період ротації, індивідуальну аптечку IFAK, а також мають все необхідне для роботи. Якщо на вас оформлене відрядження, за вами зберігається заробітня плата на вашому місці роботи.
Медики в ПДМШ виключно з медичною освітою та дійсними лікарськими сертифікатами. Якщо ви плануєте долучитись до ПДМШ в якості водія, механіка, кухаря, відповідна освіта не обовʼязкова, адже в цьому випадки беруться до уваги ваші вміння та досвід.
Ротація в ПДМШ триває один місяць.
Рішення про розподіл добровольців приймається керівником ротації згідно поточних потреб на конкретних напрямках. За необхідності посилення на іншому напрямку, місце роботи добровольця може бути змінено і безпосередньо під час ротації.
Ми працюємо на фронті, рятуємо життя поранених та цивільних. Перед виїздом на ротацію ми проводимо злагодження в Києві, на яке запрошуємо добровольців, які погоджені на участь в ротації. Для того, щоб потрапити на ротацію, потрібно залишити заявку за цим посиланням: www.pdmsh.ua/apply Оформлення на ротацію відбувається онлайн.
Зателефонуйте нам на гарячу лінію ПДМШ: 0800334903