Усі новини

Лікар їде на війну. Сергій Максимов з Коломиї лікував дітей на Донбасі

Місцеві зустрічають їх по-різному. Одні дякують за допомогу. Інші вважають, що вони їдуть за грошима й посадами або навіть… рабами. До волонтерів мешканці Донбасу досі не звикли.38-річний Сергій Максимов – завідувач приймального відділення Коломийської дитячої лікарні. Думка поїхати на Донбас у нього була ще з першої хвилі мобілізації. Але спершу не міг залишити без нагляду відділення, потім на мобілізацію лікарів наклали «бронь», а пізніше його не хотіли брати, нібито за станом здоров’я.