All news Media about us 01 March 2017 Медики зі Снятинщини поїхали у зону АТО, щоб допомагати військовим. ФОТО 27 лютого в зону АТО відправилася група медиків у складі головного лікаря Снятинської ЦРЛ Володимира Крокоша та головного лікаря Заболотівської районної лікарні Ігоря Палійчука. Медики протягом місяця надаватимуть медичну допомогу солдатам.